Skoči na glavno vsebino
Select Page

V skladu z obvestilom MIZŠ vam posredujemo naslednje pomembno obvestilo:

“Glede rokovnika za prijavo in vpis v srednje šole vam sporočamo, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, ali razgovorov s kandidati, ki bi se želeli prijaviti v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno – izobraževalne dejavnosti. Posledično bo prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove. O natančnih datumih oziroma novih rokih vas bomo obvestili naknadno v naslednjih dneh.”

V kolikor imate vprašanja oz. dileme glede prijavnic in vpisnega postopka lahko kontaktirate ped. na e-naslov: breda.knafelc@os-smihel.si ali breda.knafelc@guest.arnes.si

 

Obvešča: Breda Knaflc

 

 

(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST