Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani devetošolci in starši,
v zvezi z dilemami in skrbmi, ki se vam porajajo glede vračanja prijavnic za vpis v srednje šole in dostavo le-teh na srednješolske vzgojno-izobraževalne zavode, vas v skladu z obvestilom MIZŠ obveščamo, da je zaradi ukrepa začasnega prenehanja vzgojno–izobraževalne dejavnosti. Posledično je prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove.
Prav tako bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, ali razgovorov s kandidati, ki bi se želeli prijaviti v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepov.
O spremembah, natančnih datumih oziroma novih rokih vas bomo sproti obveščali in poskrbeli, da bodo prijavnice posredovane srednjim šolam do predpisanega roka.

 

Obveščata: mag. Irena Hlača in mag. Breda Knafelc

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST