Na pustni torek, 21. 2. 2023, je v šolski telovadnici potekalo pustno rajanje za učence razredne in predmetne stopnje. Program so pripravile učenke 9. b v vlogi klovnes in poskrbele za zabavno, humorno in sproščeno druženje, ki smo ga zaključili s plesom. Zbrani smo ugotovili, da v šoli za klovne dolgčasa ne poznajo in da dobra volja na prvem mestu.

Na rajanju je komisija treh učiteljev izbrala 5 najizvirnejših pustnih mask, gledalci pa so z aplavzom določili 3 najvišja mesta. Med pustnimi maskami smo lahko občudovali junake računalniških igric, zanimive poklice, živali in rastline, bajeslovna bitja … Učenci nismo skrivali navdušenja nad učitelji, ki so se pokazali v različnih preoblekah.

Po končanem druženju nas je za malico čakal še pustni krof, ki smo ga nestrpno pričakovali.

V imenu učencev in delavcev šole se zahvaljujemo učenkam 9. b za pobudo in odlično idejo, ki bo postala naša tradicija.

Medijski center:

Sanja L., Alja B., Džejlana J., Ajda R.