Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 5. 2. 2020, je na Šolskem centru Novo mesto potekalo področno ekipno šahovsko tekmovanje. Kot na občinskem tekmovanju dva tedna prej, so OŠ Šmihel zastopale ponovno tri ekipe: mlajše deklice, mlajši dečki in starejši dečki.

Ekipa starejših dečkov, ki so jo tokrat sestavljali Tinej Rajh, Maj Fink, Jaka Kapš, Lovro Ravbar in Jakob Cvelbar,  je ponovila lanski uspeh v isti kategoriji s ponovno osvojitvijo 1. mesta ob vseh petih zmagah. Starejši dečki so se kot področni prvaki uvrstili na državno ekipno tekmovanje!

Ekipa mlajših dečkov, ki so jo zastopali Žan Hočevar, Anže Pavlič, Božidar Šiler Hudoklin, Jure Kapš in Aleks Gošte, so v šestih dvobojih med sedmimi ekipami zabeležili tri zmage in en neodločen izid ter osvojili 4. mesto.  

Za ekipo mlajših deklic, ki je osvojila pokal za 3. mesto, so nastopile Meta Kapš, Ema Cimermančič in Maša Vidic.

Vsem šahistkam in šahistom  čestitamo za šahovsko vztrajnost ter za aktivno in uspešno sodelovanje.

 

Podrobni rezultati in fotografije: https://sport.znm.si/home/document/docid/15486?back=/

 

Pripravil: Andrej Prah

(Skupno 193 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST