V četrtek, 15. 6. 2023, so se devetošolci še zadnjič sprehodili po šoli in se poslovili od učencev ter zaposlenih.

Dan prej smo izjemno vzorno generacijo učencev z njihovimi talenti lahko občudovali na valeti, ki so jo pripravili za družinske člane, prijatelje in učitelje ter strokovne delavce na šoli.

Učenci od 6. do 8. razreda so devetošolce z velikim aplavzom pričakali v šolski telovadnici. Voditelja, osmošolca Maša Gregorčič in Gal Bartolj, sta poudarila, da nas zapušča zelo uspešna in edinstvena generacija, ki je lahko vsem v ponos. Z lepimi mislimi in modrostnimi napotki je devetošolce iz šmihelskega gnezda v svet pospremila tudi naša ravnateljica. Najuspešnejši učenci generacije so prejeli priznanja, za devetletno odličnost pa so bili nagrajeni še z vpisom v Zlato knjigo.

Za čustveno slovo so poskrbeli tudi osmošolci, ki so k zaobljubi pristopili z vso resnostjo in vsakemu devetošolcu podarili pisemce z zahvalo.

Dragi devetošolci, kamorkoli vas bodo zanesle poti, vedite, da ste v šmihelskem gnezdu vedno dobrodošli.

Srečno!

Medijski center z mentorico Mojco Klobučar