Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši.

Želja vsakega starša je, da bi vzgojil odgovornega, zdravega in srečnega otroka. Kako najbolje skrbeti za razvoj otrok v različnih obdobjih njihovega življenja? Kateri  tip vzgoje naj izberemo? Kaj resnično veseli in navdihuje mojega otroka? V čem se razlikuje vzgoja fantov od vzgoje deklet? Kako otroke motivirati za učenje in delo?

Vljudno vas vabimo na predavanje g. Andreja Pešca, univ. dipl. pol., ki nam bo na zanimiv način odgovoril na zgornja in mnoga druga vprašanja.

Roditeljski sestanek bo potekal 4. 4. 2017 ob 16. 30 v jedilnici šole.

Po končanem predavanju bodo govorilne ure, zato dne 28. 3. 2017 načrtovanih govorilnih ur ne bo.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

mag. Irena Hlača

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST