Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učitelji podaljšanega bivanja smo pripravili avlo in jedilnico za vstop v novo šolsko leto. Vzgojiteljica Erna Lukšič se te dejavnosti vsako leto loti z veliko odgovornostjo in vedno najde nove in zanimive ideje. Že lani se ji je porodila ideja za izdelavo škratov. Začela jih je ustvarjati. Pomagali smo ji tudi ostali učitelji podaljšanega bivanja. Naredili smo veliko škratov in vil, s katerimi smo okrasili avlo za novo šolsko leto. Vse obiskovalce šole najprej pozdravi napis: »Učitelji podaljšanega bivanja smo v našo šolo povabili posebne goste. Šolski škrati so skrili zaklad znanja in šolske vile jim bodo šepetale namige, kako ga najti. Pomagali jim bomo delavci šole in starši. Ko bo vsak otrok našel ta zaklad, se bomo skupaj veselili in praznovali – ponosni na svojo domovino zapeli v mili slovenščini«.

Helena Murgelj

 

(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST