Skoči na glavno vsebino
Select Page

4., 5., 11. in 12. oktobra 2019 so se učenci Anže Fabijan, Gašper Selan in Jaka Kapš udeležili podjetniškega projekta Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti, ki ga v okviru programa »Mladim se dogaja« organizira javna agencija Spirit. Projekt je potekal na Kmetijski šoli Grm in Biotehniški fakulteti. Njihova naloga je bila, da poiščejo rešitev, kako bi oživili propadajoče stavbe v Žužemberku.  Program  projekta ZUIP je vseboval timske igre in timsko delo, izdelavo prototipov iz doma dostopnega in varnega materiala, predstavitve ideje pred komisijo ter izpeljavo poslovne ideje na terenu. Komisija je za najboljšo poslovno idejo nagradila zmagovalno skupino OŠ Žužemberk.

 

 

Mentorica projekta: Mateja Železnik

 

 

(Skupno 246 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST