Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zadnji dan na Vojskem je posijalo sonce in nam odprlo čudovit pogled na Julijske Alpe s Triglavom, pokritim z belo kapico. Učenci so v pričakovanju na odhod domov hitro pospravili svojo prtljago in sobe ter se pripravili na zadnjo dejavnost tukaj. V hladnem, a sončnem dopoldnevu so vsi uspešno opravili orientacijski tek v okolici doma. Na skupnem zaključku smo se še malo pošalili v šaljivih igrah in prejeli diplome za dobro opravljene naloge med tednom. Po kosilu nas čaka odhod proti Novemu mestu. Na poti se bomo ustavili še v Idriji, kjer si bomo ogledali rudnik živega srebra.

Bogati z novimi izkušnjami in presenetljivimi doživetji se vračamo domov.

Zahvala ekipi učiteljev doma Vojsko, ki so na zanimiv in vedno prijazen način predali zanimiva znanja v praktični obliki vsem nam. Hvala tudi ekipi v kuhinji za skrbno pripravljene obroke in tehničnemu osebju za čisto in varno bivanje v domu.

Učiteljice Laura, Anica, Damjana

(Skupno 507 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST