Skoči na glavno vsebino
Select Page

Dragi prijatelji in znanci,

 

učenci OŠ Dragotina Ketteja Novo mesto (otroci s posebnimi potrebami) tudi letos sodelujejo v mednarodnem projektu Video S-faktor. Namen projekta je, da promovira inkluzijo mladih oseb s posebnimi potrebami skozi izdelovanje kratkih videov. Osrednji cilji projekta so: vključevanje učencev s posebnimi potrebami v projekt, sodelovanje z učenci rednih osnovnih šol, izdelava videov, predstavitev izdelanih videov širši javnosti, izmenjava izkušenj.

 

Tako vam z veseljem predstavljamo naš glasbeni video UJEMI SONČNI ŽAREK (in seveda tudi ostalih 15). Ker je pa projekt nekoliko tudi tekmovalno naravnan, vas PROSIM, da glasujete za naš video, (če vam je seveda všeč, lahko pa tudi za katerega od ostalih). Glasbo  v celoti izvajajo učenci naše šole, pojejo učenci OPZ OŠ Šmihel (prva triada), prav tako pa naši učenci nastopajo tudi v igralskih vlogah. V ta projekt so vložili  veliko truda in svojega prostega časa, zato upam, da so si zaslužili  3 minute vaše pozornosti.

 

Glasujete lahko TUKAJhttp://sfactor.splet.arnes.si/

 

Če pa najdete še kak trenutek časa za nas, delite to povezavo naprej. Hvala…

 

Želimo si, da bi nas z glasovanjem podprli, vam pa, da bi uživali ob ogledu.

 

 

 Darinka Pirc (OŠ Dragotina Ketteja)

 

 

 

(Skupno 489 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST