Skoči na glavno vsebino
Select Page

Krajevna organizacija Rdečega križa Šmihel v maju že tradicionalno organizira akcijo Košarica RK v trgovini Vita v Šmihelu. Prehranske in higienske izdelke iz košarice potem prostovoljke KO RK Šmihel razdelijo pomoči potrebnim posameznikom in družinam v Šmihelu. Že nekaj let  pri tej humanitarni akciji sodelujejo tudi učenke OŠ Šmihel. Tako je bilo tudi letos, ko so Ajda Počrvina,  Angelika Zajc,  Ema Ovniček in Sara Palčič eno nedeljsko popoldne spodbujale ljudi k humanitarnosti. Bile so zelo uspešne, saj so ljudje z njihovo spodbudo darovali poln voziček različnih artiklov. Dekleta so bila zadovoljna z opravljenim prostovoljnim delom. Ugotovile so, da ljudje radi pomagajo.

 

Zapisala: Meta Dragman

 

 

(Skupno 453 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST