Skoči na glavno vsebino
Select Page

Področnega tekmovanja v mali odbojki so se v torek, 4. 4. 2017, v OŠ Žužemberk udeležile ekipe mlajših dečkov iz Semiča, Mokronoga Žužemberka, Šmihela in OŠ Center. Šmihelska ekipa, ki so jo sestavljali Matevž Hvala, Žan Drašler, Mark Mlakar, Jaka Radoš, Nejc Makarovič, Tim Šetina, Lev Strasberger, Lev Špes, Primož Butara, Nejc Resnik in Jure Vidmar, je premagala vrstnike iz Semiča in Centra, premoč pa je morala priznati visokim in spretnejšim odbojkarjem iz Mokronoga in Žužemberka. Na podelitvi, ki so se jo športno udeležili kapetan Matevž, Mark, Žan, Jaka, Nejc, Tim in oba Leva, so prejeli priznanje v obliki pokala za tretje mesto.

Podrobnejši rezultati in fotografije: http://www.as-nm.si/novica/news/1869/rezultati-podrocnega-prvenstva-v-mali-odbojki-za-mlajse-ucence

Mentor Andrej Prah.

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST