Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani učenci in starši!

Projekt Rastoča knjiga nas zavezuje, da bomo skupaj mladim rodovom pomagali prepoznati, da je v znanju moč, najti pot do njega in uzavestiti pomen sodelovanja.

Eden od pomembnih ciljev projekta Rastoča knjiga je v našem šolskem okolišu spoznati čim več ustvarjalcev (pesnik, pisatelj, avtor strokovnega dela, slikar, kipar …), ki s svojim delovanjem puščajo pomembno sled.

Da bomo pri tem kar najbolj uspešni, se bomo v raziskovanje, spoznavanje, zbiranje vključili vsi. Zato vas vabimo, da razmislite, povprašate, kdo v vašem okolju sodi med te ustvarjalce in nam posredujete podatke o njem. Želimo spoznati tudi avtorje, ki se še niso uveljavili z izdajo knjige, razstavo …, zato prosimo, da ne pozabite nanje.

V namen zbiranja podatkov prilagamo tabelo, v katero vpišite podatke o ustvarjalcu in jo oddajte najkasneje do 24. 9. 2016 v kartonski nabiralnik v avli šole ali učitelju Andreju Prahu.

Zahvaljujemo se vam za vaš prispevek in se veselimo nadaljnjega sodelovanja.

Obvestilo pripravili: Justina Husu in Marjetka Dragman

Celotno obvestilo <——-Klik

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST