Skoči na glavno vsebino
Select Page

Davidu Cimermančiču, Matevžu Hvali, Juretu Vidmarju, Matevžu Vidmarju, Nejcu Makaroviču, Jaki Radošu, Primožu Povšetu, Levu Špesu in Timu Bregarju je na turnirju področnega tekmovanja v odbojki za starejše dečke v telovadnici OŠ Mokronog v sredo, 20. 12. 2017, uspelo s tremi zmagami in enim porazom ter nekaj športne sreče in nekaterih okoliščin, ki so pripomogle k boljši motivaciji pred zadnjo tekmo turnirja proti OŠ Center,  priigrati svoji ekipi odlično 2. mesto in s tem uvrstitev na četrtfinalni turnir državnega prvenstva.

Podrobnejši rezultati in nekaj fotografij: http://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/Opwy9nCcBkCwLYjNeAKX5w/Results/Odbojka%20-%20starej%C5%A1i%20u%C4%8Denci%2017-18.pdf

Mentor Andrej Prah

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST