V torek, 6. 2. 2018, bo na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz fizike  za bronasto Stefanovo priznanje.

Za prijavljene učence 8. in 9. razreda bo pričetek tekmovanja ob 13.00 uri v učilnicah za FIZ.

Tekmovanje traja 60 minut.

Učenci, ki se boste udeležili tekmovanja greste na kosilo, nato pa v določeno učilnico.

Dovoljeni pripomočki so pisalo, svinčnik, geometrijsko orodje, radirka in kalkulator. NISO dovoljeni :  mobiteli – obvezno so izključeni, brisalci črnila.

Učenec, ki se je prijavil na tekmovanje in začne z reševanjem nalog – na tekmovanju sodeluje do konca. Ob neupoštevanju pravil, ki jih vam bodo podali nadzorni učitelji, boste odstranjeni iz tekmovanja in bo to zabeleženo v zapisnik.

Učenci, malo preglejte naloge iz rednega in dodatnega pouka, prevetrite svoje veliko znanje fizike in se tekmovalnih nalog z veseljem pa tudi previdnostjo ter premislekom lotite. Želim vam veliko uspeha in  pokažite kaj znate.

Učiteljica: Milena Košak