Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tradicionalni županov sprejem najboljših učenk in učencev na področju športa in znanja

 

V ponedeljek, 17. 6. 2019, je v Kozinovi dvorani Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto potekal tradicionalni županov sprejem najboljših učenk in učencev, športnic in športnikov osnovnih šol v Mestni občini Novo mesto. Župan Gregor Macedoni je v nagovoru mladim čestital za izjemne uspehe in trud ter izpostavil, naj sledijo tistemu, kar je v njih najboljšega in razvijajo svoje potenciale. Prireditev so z glasbenimi točkami popestrili učenci glasbene šole, na sprejemu pa so razglasili tudi tri najboljše šole na področju športa in tri najboljših na področju znanja v šolskem letu 2018/19.

 

V tekmovanjih iz znanja je v tem šolskem letu OŠ Šmihel osvojila drugo mesto, v tekmovanjih na športnem področju v Mestni občini Novo mesto pa tretje mesto.

 

Nagrajenci v šolskem letu 2018/19 na področju športa in znanja:

Najboljša učenka OŠ Šmihel v šolskem letu 2018/19 je MARIJA JUDEŽ.

Najboljša športnica OŠ Šmihel v šolskem letu 2018/19 je AJDA BOGATAJ.

Najboljši športnik OŠ Šmihel v šolskem letu 2018/19 je LEV ŠPES.

 

 

(Skupno 308 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST