Skoči na glavno vsebino
Select Page

SPOŠTOVANI STARŠI, UČITELJI, UČENKE IN UČENCI!

 

PETJE POVEZUJE VSE GENERACIJE DOMA IN PO SVETU. KO SKUPAJ ZAPOJEMO, POVEŽEMO ENERGIJO ZVOKA IN MOČ BESEDE. POVEŽEMO SE SAMI S SEBOJ IN Z DRUGIMI V CELOTO, KI JE PREŽETA Z VIBRACIJO LJUBEZNI, RADOSTI IN MIRU.

PO NAŠI TRADICIJI NA DAN SV. JURIJA, TO JE 23. APRILA, SV. JURIJ NOSI VEJICO PO HIŠAH ZA DOBRO LETINO IN ZDRAVJE. ZATO JE PRAVI DAN, DA SE S PREPEVANJEM PESMI POVEŽEMO Z MISLIJO O ZDRAVJU IN OBILJU, KAJTI PRAV TO VSI POTREBUJEMO V TEH DRUGAČNIH ČASIH.

V ČETRTEK, 23. APRILA BOMO PREPEVALI MED 10. IN 11. URO. TOKRAT POJEMO OD DOMA, V AVTU, NA DELOVNIH MESTIH OZIROMA KJERKOLI SMO V DANEM TRENUTKU.

VSI ZAPOJEMO HIMNO IN LIPA ZELENELA JE. BESEDILO NAJDETE NA YOUTUBE, WWW.BESEDILO.SI.

 

SAJ VESTE, KDOR POJE, DOBRO MISLI.

 

S SPOŠTOVANJEM IN SRČNIMI POZDRAVI,

MATEA BREČKO

 

ZAPOJMO, IMEJMO SE LEPO,

UČITELJICA DIANA

 

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST