Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se zbudili in se uredili. Po urejanju smo se odpravili na zajtrk. Kasneje sta se dve skupini odpravili na smučišče. Ko smo se peljali s sedežnico, smo srečali Luko Basija, kasneje smo se z njim tudi slikali. Po smučanju smo se vrnili v dom in odhiteli na kosilo. Po kosilu je sledil počitek. Po počitku sta se drugi dve skupini odpravili na smučanje, ostali smo izdelovali ptičje hranilnice. Tisti, ki smo ostali v domu, smo tudi utrjevali znanje angleščine. Ko se je vrnila skupina iz smučanja, smo odšli na malico. Po malici smo se odpravili na predavanje o varnosti na smučišču. Po predavanju smo bili v svojih sobah in se igrali družabne igre. Po igrah smo odšli na večerjo, po njej smo se šli umit in spat. Dan je bil zelo lep!

Hana, Ema, Tina, Julija, Nika, Urška, Maša

(Skupno 448 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST